Youtubessa on video, joka selvästi osoittaa luomiskertomuksen todeksi ja paljastaa kreationistit paljon älykkäimmiksi kuin niitä luullaan:
http://www.youtube.com/watch?v=9zwbhAXe5yk
:D
http://www.youtube.com/watch?v=9zwbhAXe5yk
:D
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tuo on paras argumentti jota koskaan on nähty.
amerikkalaisiin fundisbroilereihin, joiden koulusivistys on niin surkea etteivät tiedä edes kasvinjalostuksesta mitään. Tosin, kuinkahan ne vaientavat eteläamerikkalaisten maanviljelijäuskonveljien vastalauseet, sivistymätönkin ihminen kun tuppaa tuntemaan ammattinsa :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ktt26yrDlJY&watch_response
Eikö tuo ole huumorimielessä tehty? Jotenkin juontaja vaikutti siltä. Kävisi muutenkin järkeen paremmin.
"---Eikö tuo ole huumorimielessä tehty? Jotenkin juontaja vaikutti siltä. Kävisi muutenkin järkeen paremmin.------------"
No kun tota on nyt suurinpiirtein sata kertaa kelattu jo tääläkin, niin voin paljastaa sinun löytäneen totuuden siemenen! :) HEH!
Kyseessä on "paasivirtalaista"huumoria jonka syövereihin ei ole tipahtanut kuin ykstotisia evouskovia, jotka henkeen ja vereen paheksuvat kaikkea amerikkalaista.
Se juontaa ankeasta lapsuudesta, kun isä oli ateistikommari ja äiti entinen kettutyttö ja soukkaa oli kun talvipakkasillakin puunoksilla maattiiin ja peittona oli vain pieni rikkinäinen lapanen. :) Tämä oli myös huumoria! :) HEH!
Kanerva rules and back in juuessaaa!
-itse puhu banaanin puolesta kreationismin todisteaineistona?
"--Eikös Late -
Hapkidod 30.4.2007 klo 12.40
-itse puhu banaanin puolesta kreationismin todisteaineistona?------------"
Pitää vastata kuten entinen tiluksiensa esittelijä,
että kaikki mikä näkyy on MINUN! :) HEH!