TPS-shop lopetetaaan

Tilasin juuri sieltä kalsarit. Kai ne lähetetään.
5705
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taitaa olla pojat leikki loppu.

Äänestä
  • mistä puhuu. Kärpäthän on menny konkkaan.

    Äänestä

Maariankadulle.Oululaisten turha tulla provoilee tänne.

Äänestä
  • Jälleen kerran Aurariver puhuu paskaa.

    Äänestä

  • tony kirjoitti:

    Jälleen kerran Aurariver puhuu paskaa.

    Samoin kaiken tietävä Unox julisti tämän eräässä toisessa ketjussa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aurariver kirjoitti:

Tilasin juuri sieltä kalsarit. Kai ne lähetetään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu