RUUDUN TAKLAUS OLI LIKAINEN!

Näky olevan pelipaidassa jotain töhnää...
2297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ruutu on taklaaja eikä sen tehtäviin organisaatiossa muuta kuulukaan, jos näin analyyttisesti hienosti neitimäisesti sanotaan.

Äänestä
  • No sellainen organisaation osa kyllä kannattaisi heivata Kíinaan ensimmäisenä! Ukkohan istuu turnauksesta toiseen jäähypenkillä kaiket ajat. En kyllä usko että sellaista tehtävää kukaan valmentaja kenellekään määräisi, kyllä kyseessä on Ruudun omat heikot hermot yhdistettynä puutteellisiin pelitaitoihin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Westerbacka kirjoitti:

Näky olevan pelipaidassa jotain töhnää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu