TOta onks oliks jossain viikon 18 salkkari jaksossa semmonen et "joku tyyppi oli vastannut jeennin lehti ilmotukseen aarosta ja jenni meni tapaamaan sitä tyyppiä kertomatta eerolle ja joku aaron näkönenmies vakoili niitä kauempaaa?" ku olin lukevinani salkkareitten sivuilta jotian tommosta mut en oo varma että kuvittelenko mä vaan vain en. ku katoin kaikki viikon 18 jaksot ja mun mielestä yhessäkään jaksossa ei ollu tommosta ja nyt siellä sivuilla ei ees oo mitään tohon viittaavaa misään kohassa. et mä aattelin et oonkohan mä nähny unta. Mua rupes vaan yhtäkkiä kaivelemaan kun kävin sil sivuilla äskö eikä sillä enää lukenu sitä. rupesin vaan mietiin et oonko nähny vaan unta.
Kuvittelenko mä vaan???
joku jakso jota en muista...
3
762
Vastaukset
- ...
ei siis vielä näytetty..
- tietämätön törppö
millon se sit näytetään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610