kristiina

mikä siinä kristiinan sopimuksessa kestää vai eikö saa edes sopimusta tietääkö joku
3418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rääkyjät sopimusta saa.

Äänestä
  • eilen eu:ssa päätettiin että kristiina brask saa levytyssopimuksen viikon päästä.

    kristiina käy koulut loppuun ja sen jälkeen kattoo mitä elämä tuo tullessaan.
    MÄ RAKASTAN KRISIINA BRASKIA

    Äänestä

  • läskimatti kirjoitti:

    eilen eu:ssa päätettiin että kristiina brask saa levytyssopimuksen viikon päästä.

    kristiina käy koulut loppuun ja sen jälkeen kattoo mitä elämä tuo tullessaan.
    MÄ RAKASTAN KRISIINA BRASKIA

    Kristiina sanonu sillon,että jos etenee pitemmälle idolssissa,käy lukion silti loppuun ja tekee samalla musiikkia..?
    Miksei muka pystyis tekeen nyt niin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouni09a kirjoitti:

mikä siinä kristiinan sopimuksessa kestää vai eikö saa edes sopimusta tietääkö joku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu