katsojan silmässä

kymysys

Eipä ole uudet sitikat,pösöt ja fiatit kovin silmiä hiveleviä aika kolhon näköisiä vaikka eihän ulkonäkö olekkaan pakun tärkein ominaisuus,mites mahtaa valot näyttää sumussa kun ovat aika ylhäällä toki onhan niissä sumarit,mitäs muut ovat mieltä näistä kolmesta onko komia vai kauhia...jne.

3

1007

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rumia kun perkeleet,ite en ostais mut kauneushan on katsojan silmässä.. edellisessä korimallissa oli ainakin todella hyvät valot.

    • hiace..

      Aikaan pikkupoikana niin hiacen uusi malli silloin oli jotain tosi makeeta, sillä sitten mentiinkin varmaan 20 vuotta. Nyt uusittu ulkonäkö otti takapakkia 10 vuotta, ainoa merkki jonka suunnittelija on kyllä ollu unessa ja pahasti. Harmi kun muuten ollut hyvä paku aina.

      Eihän noi muutkaan mitään ruusunnuppuja ja kaunottaria ole mutta on niissä edes yritetty laittaa nykyaikaista ulkonäköä.

    • hmhmhmhmhh

      Makuasiahan tuo tosiaan on. Itse pidin sprintteristä edellisstä mallista ja nyt uusi on keulilta kyllä melko kamala. Sama kuin vw crafterikin. Ajelen kyllä nyt tällä vanhempikoppaisella boxerilla ja todennäköisesti vaihtuu uudempaan vaikka silmä ei ihan kokonaan ole vielä tottunut. Mielestäni kuitenkin varsin kiitettävän näköinen, vähän turhan suuri tuo keula mutta muuten tykkään.

      Hiacen kasvojenkohotushan nyt oli vähän vitsi..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      145
      1589
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      542
      1391
    3. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      158
      1264
    4. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      172
      842
    5. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      247
      829
    6. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      58
      786
    7. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      26
      690
    8. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      53
      684
    9. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      51
      662
    10. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      74
      583
    Aihe