Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiset, kokemuksia?

Löytyykö täältä yhtään naista, joka olisi osallistunut 3-pyöränä parin seksi-ilotteluun?
Jos, niin kertokaa miten juttu on toiminut? Miten asiat ovat edenneet? Millaisia fantasioita olette saaneet toteuttaa? Mikä on ollut kiihottavinta - mikä taas "ikävintä"? Onko täyttänyt odotukset? jne.
Myös parin naisosapuolet; kertokaa miten olette kokeneet asian? Mitä olette saaneet?
Itseäni on alkanut kiinnostaa kokeilla edes kerran. Jos ette halua vastata täällä julkisesti, laittakaa meiliä suoraan [email protected]
33632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että olin avoiparin mukana kolmantena ja ihanaa oli.Aluksi nainen oli mustasukkainen kun menin miehen päälle ratsastaan ja mies sai heti, mut siitä se sit lähti. Mies kyllä olisi saanut olla pikkusen niinkö enempi naisestaan kiinostuneempi mut kun oli vierasta tarjolla niin se oli kait se in.Mies sai kaikki orkut minun kanssa eli kolme ja siitä ei vaimo tykännyt, kukapa olisi.

Äänestä

En tiedä, onko kirjoittaja saanut vastauksia suoraan meiliinsä, mutta - niin kun olen arvellutkin - kysyntä ja tarjonta ei taida kohdata tässä asiassa. Hakupalstat täynnä ilmoituksia, joissa haetaan bi-naista kolmanneksi ... ovat tainneet kaikki vetää vesiperän? Asia jäänyt fantasia asteelle?

Äänestä
  • nämä hommat menee parhaiten silleen, että tunnetaan toisemme etukäteen eli tässä se vaikeus. Kellä on sellasia suhteita "ystäviin", että voi näistä puhua? Mulla on käynyt niin, että ollaan leikitty mun miehen ja mun naispuolisen ystävän kanssa, mutta me ollaan kaverin kanssa enemmän lepakoiltu ja mies on jääny vähän siivelle eli on päässy vaan ihan pikkasen kiksauttaa välissä tai lopussa, mutta on lähinnä vaan joutunu hyväilemään meitä... Tää nyk. mies ei halua jakaa mua toisen miehen kanssa. Parinvaihtoa löytyis suht helposti, mutta itehän siinä mies menettää, kun häntä tämä aihe kiinnostaa enemmän... :D Ei mua haittaisi, kun ollaan miehen kanssa molemmat lumppuiltu edellisissä elämissämme ihan riittämiin, että ei tässä enää neitsyitä olla, mutta kunnioitan hänen tunteitaan.

    Aikasempi mies jakoi kiltisti mut yhden kaverinsa kanssa, mutta hän oli tosi kiltti ja toisaalta kinky mies. Kivaa oli kahden miehenkin hyväilemänä, mutta tämä jännitti minua enemmän kuin nainen ja mies. :D

    Toinen vaihtoehto on liittyä swingi jengiin ja suostua parin vaihtoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen 22v kirjoitti:

Löytyykö täältä yhtään naista, joka olisi osallistunut 3-pyöränä parin seksi-ilotteluun?
Jos, niin kertokaa miten juttu on toiminut? Miten asiat ovat edenneet? Millaisia fantasioita olette saaneet toteuttaa? Mikä on ollut kiihottavinta - mikä taas "ikävintä"? Onko täyttänyt odotukset? jne.
Myös parin naisosapuolet; kertokaa miten olette kokeneet asian? Mitä olette saaneet?
Itseäni on alkanut kiinnostaa kokeilla edes kerran. Jos ette halua vastata täällä julkisesti, laittakaa meiliä suoraan [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu