Lisäarvoa kiitos!

Sijoitin 20 000 euroa Sampoon ja 5000 euroa Nokiaan. Saan kohta 1300 euron tuotot niistä,joten olisiko hyviä nopean lisäarvon vinkkejä?
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pistäppä kaikki Benefoniin. Saat parin kuukauden aikana vähintään 300% tuoton.

Äänestä

Nousee, mutta ei ehkä vielä lähiviikkoina.

Äänestä

Suosittelen kyseisten osakkeittesi myyntiä toukokuun alussa ja pääomasi sijoittamista JP Morganiin,sillä sieltä pesee lisäarvoa. Myös Altria voisi olla muille sijoituksillesi kannattava vaihtoehto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Guru kirjoitti:

Sijoitin 20 000 euroa Sampoon ja 5000 euroa Nokiaan. Saan kohta 1300 euron tuotot niistä,joten olisiko hyviä nopean lisäarvon vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu