Huomasiko kukaan muu, että etsivä Bonaseralla oli yllään eilisessä jaksossa (ke 9.5.) Kalevala Korun Lumikukka-korvakorut ja kaulakoru?
Hyvää mainosta suomalaiselle osaamiselle!
Kalevala Korun Lumikukkaa 9.5. CSI NY:ssa
5
1074
Vastaukset
Mutta kerran olin katsovinani, että Horatio Cainella olisi ollut Marimekon Jokapoika-paita.
Mutta saattoi se olla jokin muukin raitapaita.Kyllä vaan oli eilisessäkin CSI Miamin (16.6.07)jaksossa kovasti Jokapoika-paidan näköinen raitapaita Horatio Cainen yllä.
- huttuja
"Hyvää mainosta suomalaiselle osaamiselle!"
Luultavasti maksettua.
Vaikea kuvitella, että noin suuriin viihdeohjelmiin saisi tamineitaan vahingossa.Tuotesijoittelu on päivän sana.
Toisaalta mistäs sitä aina tietää. Ties vaikka suomalaissyntyisellä miekkosella nimeltä Scott Lautanen olisi sormensa siinä sopassa. Varsinaisestihan mies tekee CSI: Miamia.Maksettua tuotesijoittelua tai ei. Kyse on kuitenkin markkinoinnista. onko sillä siis loppujenlopuksi väliä onko firma maksanut tuotteensa näkymisestä vai ei?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 524528
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1494187- 673832
- 1253790
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans433615Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe773453- 983021
- 542875
- 252696
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142394