marko k

..tuli tuosta edellisestä mieleen ..yks marko k..ihana..ex työkaveri..varmaan varattu kun niin sulonen..mukava ja syötävän näkönenkin...oi ja voi..kaikkea hyvää kuitenkin :)
6871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kerro kaupunki ihmeessä?

Äänestä
  • ..niin,porissahan tämmöinen oli....

    Äänestä

missäpäin nykyään vaikuttaa marko k? tunnen myös yhden, olisiko kyseessä sama tyyppi?

Äänestä
  • Hävisi jo 12 viikkoa sitten?

    Äänestä

Tiedän hyvinkin yhden Marko K:n Porista. Kerro hänestä jotain tuntomerkkejä, niin saadaan selville, ollaanko samassa kaverissa...

Äänestä

tää kyseinen Marko oli? t. ex työtoveria kaipaava...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oioioioi kirjoitti:

..tuli tuosta edellisestä mieleen ..yks marko k..ihana..ex työkaveri..varmaan varattu kun niin sulonen..mukava ja syötävän näkönenkin...oi ja voi..kaikkea hyvää kuitenkin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu