Turun herkkätuntoinen talkkari

Täältä tuppaavat usein katoamaan erästä turkulaista talonmiestä käsittelevät viestit. Taitaa ukko olla vähän herkkänahkainen. Kyllä nyt ison miehen pitäisi pientä piruilua kestää, varsinkin kun pystyy antamaan takaisinkin.
62110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

... ... minä kyllä kestän jonkun lahtelaisen epätoivottavat kaapista mylvityt lemmentunnustukset, mutta Ylläpito ja minua herkemmät kansalaiset ovat toinen asia. Itseasiassa Ylläpito ei välttämättä ole kovinkaan innostunut minunkaan sanansäiläni sivalluksista, epäilen.

Äänestä
  • on siellä Turun kaupungin duunissa toinenkin "natsitalkkari", tiedätkö tyypin?

    Äänestä

  • ihan vaan mielenkiinnosta kirjoitti:

    on siellä Turun kaupungin duunissa toinenkin "natsitalkkari", tiedätkö tyypin?

    Kyllähän minä omat sivupersoonani tunnen, yleensä. Olemme olleet joskus kaljalla ja minä siiderillä.

    Äänestä

  • Ei saa paljastaa liikaa palstalla, muuten Ruskea Vallankumous voi vaaarantua!!!

    Äänestä

  • Perämies kirjoitti:

    Ei saa paljastaa liikaa palstalla, muuten Ruskea Vallankumous voi vaaarantua!!!

    Neohumanismi seisoo ja kaatuu Turun Ruskean Talon mukana.

    Äänestä

Niinhän valitettavasti käy. Se ei ole kivaa.
Sen sijaan on kivaa ajatella, että talkkari ei kulje tai ymmärtääkseni ole koskaan kulkenut plösönaaman liemet poskesaan tai suolessaan.
Mitä tulee plösönaaman mahdolliseen kulkemiseen milläkin aineella turvotettuna niin anaalin kuin oraalin suhteen, ei kuulu minulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turun toveri kirjoitti:

Täältä tuppaavat usein katoamaan erästä turkulaista talonmiestä käsittelevät viestit. Taitaa ukko olla vähän herkkänahkainen. Kyllä nyt ison miehen pitäisi pientä piruilua kestää, varsinkin kun pystyy antamaan takaisinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu