Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tuleeko fantasiani koskaan toteutumaan

Ehdottomasti suurin fantasiani on ja tulee aina olemaan harrastaa seksiä ns. she-nalen kanssa. Ikävä kyllä taitaa fantasiaksi jäädäkin. Mistäpä näitä löytäisi muutakuin netistä, vai? Kerran elämässä ainakin pitäisi kokea :)
42049
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Thaimaasta pitäisi löytyä tyttöpoikia. Varaa matka Bangkokkiin.

Äänestä

Saat AIDS:n.

Äänestä
  • Sihteeriopistossa on joskus joku she-male tarjonnut seuraansa. Kuten myös seksitreffeillä.
    Joten ei jää haaveeksi jos vain uskallat toteuttaa!

    Äänestä

She-male on pornoteollisuuden termi transseksuaalille sekä sellaiselle transeksuaalille joka ei vie korjausta loppuun saakka. Aasian maissa ja useimmissa muissa maissa transseksuaali joutuu itse kustantamaan kaikki hoidon kulut. Henkilöllisyyspaperien vaihtaminen naisen henkilöllisyyteen saattaa olla hyvinkin hankalaa ja työn saanti siksi vaikeaa tai mahdotonta. Siksi moni joutuu kustantamaan kulut prostituutiolla tai pornoteollisuudella.

Suomessa transseksuaalit kuuluvat normaalin terveydenhuollon piiriin. Henkilöllisyyden muuttaminen naiseksi suhteellisen helppoa eikä sukupuolenkorjaukseen lähtemisen vuoksi voida erottaa työstä eikä transseksuaalisuuden takia voida ketään syrjiä työnhaussa (lain mukaan).

Suomessa transseksuaaleja on aivan yhtä paljon kuin muissakin maissa, mutta täällä he intekroituvat paremmin yhteiskuntaan. Käyvät pääosin normaalissa päivätyössä jne. Mitään tarvetta transseksuaalisuuden vuoksi ei ole ruveta prostutioiduksi jollei itse sitä halua.

Olet luultavasti kohdannut transseksuaaleja, et vain tunnista heitä koska elävät Suomessa ihan tavallista naisen elämää. Moni parisuhteessa ja onnellisesti naimisissakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


espmies kirjoitti:

Ehdottomasti suurin fantasiani on ja tulee aina olemaan harrastaa seksiä ns. she-nalen kanssa. Ikävä kyllä taitaa fantasiaksi jäädäkin. Mistäpä näitä löytäisi muutakuin netistä, vai? Kerran elämässä ainakin pitäisi kokea :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu