lainkaan,jotka uskaltaisivat sanoa todellisen mielipiteensä asioista,välittämättä,jos joku "akka" siitä loukkaantuu?Lirkuttelua,lärpyttelyä,virtuaalista kutemista,jne.PLÄÄH!Etovaa.Tuntuu,että lähes kaikki mies nmerkit,ovatkin kai muijien kirjoittamia.Muutamaa poikkeusta lukuun ottamatta.
Onko huuhaalla
oikeita "ÄIJIÄ"
252267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 95 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Ihan olemattomia lapasia kaikki tyynni, kaameita lässyttäjiä, lirpunlärpyn-miehiä...
Muutamaa poikkeusta lukuunottamatta...
akka! siinä totuuksia, raju ja tosimies ei jaksa
kunnella paskannakkeluanne... Itku tulisi jos mun kanssa olisit, ei lepertelyä kuuluisi olisit hellan ja nyrkin välissä.. Tämäkö sinua viehättäisi? (dd)
"Tosimies" hah haa, ikinä nähnytkään, et peilistä ainakaan!!!
Vedät tosimiehen kalsarit nilkkoihin keskellä päivää. Miten rukkaparka tosta selviytyy.
Mites Range?
En suotta jauha paskaa enkä lepertele, enkä kumarra.. Äijämeininki jyrää!
Joku lukee, toinen kutee, kolmas joutilaita rähisee. Tuo ylenmääräinen kuteminen kyllä huurruttaa linssit ja tahmeuttaa putken. Oikeella jäljillä olet. Voit olla väärilläkin.
Mulla on ainakin munat. Ihan omat.
jotkut kulkee lainamunien kanssa elämänsä...
naisen kohtalo on lähes kaamea.
Lainamunissa ja silloinkin aika harvoin.
sitä on molemmin puolin palstoilla. Heti kun joku äijä keikaroi, ryntää naiset mielistelemään ja kun joku riikinkukkonaaras ilmoittaa koko ihanan itsensä olevan paikalla, ryntää jotkut uroot lässyttelemään. Tätä ketjua yleensä piisaa metrin verran, mutta kun se alkaa, niin eihän sitä tarvi sen jälkeen enää lukea, kun tietää, mitä tuleman pitää: pus ja smack jne.. Kai noissa sanasoidinmenoissa jotkut tarpeet ihmisillä tyydyttyy, huumori tai jotain muuta.
Ja on niin ällöttävää kun naimisissa olevat akat lässyttää ja keikaroi joka ukolle ketä tänne kirjoittaa. Olen joskus huvikseen kirjoittanut tänne miesnikillä niin eiköhän nämä muutamat akat ole heti liehittelemässä, voi että naurattaa, kunpa tietäsivätkin että keikaroivat naiselle..DDDDDD
ehkä palauttaa mieleen, minkälaisella palstalla tässä ollaan... on nimittäin niin, et se on pimee, joka nää jutut tosissaan ottaa...
Ei millään pahalla mutta ei kai oikein hyvälläkään...mutta kyllähän sä a-v itse olet juuri niitä jotka tuntuu takertuvan jokaisen tänne kirjoittaneen miehen juttuun, joko todellisen miehen tai feikin niinkuin tuo yksikin nainen tuossa tunnusti pelleilleensä :D
Vaikka profiilissas kuinka ilmoitat jotain vakikuomasta, niin miksipä et olisi rehellinen itsellesi edes, jotain se sinäkin haet, miesseikkailua kaiketi....
Tiesitkös ettäon olemassa sellainen sananlaskukin (sukupuoli vaihdetaan tarvittaessa) jossa asia ilmaistaan hyvin yksinkertaisesti:
Poikamiestyttö ja naitu nainen kadehtivat aina ja ikuisesti toisiaan, sillä kumpikin luulee toisen saavan enemmän.....
kirjoittelen omasta päästä vaikka Kalevalan uusiks Huuhaalle, mutta en ruppee kutemaan virtuaalisestikaan varatuiksi tiedettyjen kanssa, tuskin kenenkään muunkaan :). TÄmä oli tämmönen gallupvastaus, en käy arvostelemaan muiden juttuja, jokainen tietää omat motiivinsa.
ja paha Paavon kans. Sama kai koskee Pirkkoakin...vai.
täällä eivät kyllä ole olleet huuhaata vaan totisinta totta. Kyllä minäkin huuhaan eroitan "huuhaasta", esmerkiksi yxtypyn miesten liehittelyt ovat olleet täyttä huuhaata, sen on jokainen tajunnut.
Ja näin vapaasti tulkiten sä taidat olla sellanen pimee?
Kuule, mun rakkaus-asiat on hyvällä mallilla ja sen varmaan aika moni täällä tietää. Jos mä jollekin lirkuttelen, se on ihan varmasti läppää ja kevyttä sellasta.
sulta anteeksi, tietenkin... mä oon kovasti pahoillani, jos oon käytökselläni järkyttäny sua...
nainen pilvenhattaralle ja äija tiskaamaan..
näin meillä
välillä mä saan oluttakin :-)
ja saat muutakin kuin olutta.
Tere kalbasan.
juups, hameentien klonksutus varittaa sexy sadieta :-))
olutta.. ja .... sympatiaa :-)
mut tipautettiin taas:( halli on tuttu paikka vaiks asunkin vielä pikkusen ylempänä:)ja nyt alkokin sitten tekemään kukkoa mieli...muut ei sitä osaa tehhä ku minä ja äippä, siis silleen hyväks:)muikkuja tänne äkkiä...!
niin jestas sentään monet muut asiat painetaan villasella ja sopu perreessä säilyy elon ja olon loppuun saakka.
Ootko mätjättänyt läskiä reippaasti muikkukukkoon.
sopivasti, ei hyvä jos liikoo on:)
miksiköhän näin,onko tämä maailma muuttumassa ?
kunnon tekstiä. Mä en kans tykkää litkuttelevista enkä lirkuttelevista miehistä yhtään. Kunnon mies käy heti itse asiaan, ja sellasista mä tykkään.
Tuo lirkuttelu on ajan tuhlausta :)