AARO!

oli puhelimessa, äänestä tunnisti helposti :f
5679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Selvästi muuttaa ääntään

Äänestä
  • Laura on muuten sekopää ja epäuskottava "asianajaja"
    (varjele meitä tällaiselta asianajajalta, joka miettii 24/7 jotain miesjuttua...)

    Miksi Lauralla on vaatteet kirppikseltä, kaikki pari kokoa liian pieniä ja malliltaan 60-luvulta??

    Äänestä

  • Niin tai sitten yritti kuulostaa Aarolta, koska haluttiin vähän hämätä meitä katsojia luulemaan henkilöä Aaroksi.

    Minä luulen, että valokuvaaja ja soittaja ovat sama henkilö, joka luuli kuvanneensa Aaroa, vaikka kuvasikin Eeroa.

    Äänestä

soittaja oli ihan selkeesti Eero/Aaro,miten vaan, ainakin se oli sen näyttelijän ääni ihan selkeesti. Luulisi nyt Jenninkin tunnistuvan "oman miehensä" äänen, tsiisus!!

Äänestä

Miks soittaja olis ollu ainakaan Eero?Tuskin yhteen puhelin soittoon olis vaatteita tarvinu ainaka vaihtaa.eerohan meni jennin luo odottamaan.Soittaja halusi tavata Jennin vasta seuraavana päivänä:No oli niin tai näin aika jännäks nyt menee,ja kun asia paljastuu niin sitte kuitenka ei siinä varmaan ole mitään ihmeellistä.Onneks kyseessä on vaan sarja jota kyllä"myönnetään"tulee seurattua vähä liiankin tiiviisti.Kohta sekin jää tauolle niin jää kesällä aikaa tehä muutakin ku seurata salkkareita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-------------- kirjoitti:

oli puhelimessa, äänestä tunnisti helposti :f

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu