Erkka on huijari

Erkka teki hienoa työtä, kiitos siitä. Mutta, jos sovitaan että kaikki eroaa jos yksi erotetaan, sanoista on pidettävä aina kiinni. Erkka petti ja minun silmissäni hän on huijari. Kenekään ei tarvitse ihmetellä jos näitä kuppikuntia on Erkkaa vastaan syntynyt.
2650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä horiset "kaikki eroaa jos yksi erotetaan " taitaa olla sun omassa päässä sovittu asia???, mitä ihmettä joriset. Oli kova haaste ottaa hommaa vastaan, sen Erkka hoiti hyvin, Summanen on pilannut maineensa lopullisesti.

Äänestä

olis sovittu

kolmen kopla SIHVONEN , SUMMANEN JA TAMMINEN jotka erkkaa ja nykyistä kabinettiporukkaa kurria , jutilaa ja kummolaa savustaa ovat Suomen jääkiekkoilun syöpä !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Summanenbesti kirjoitti:

Erkka teki hienoa työtä, kiitos siitä. Mutta, jos sovitaan että kaikki eroaa jos yksi erotetaan, sanoista on pidettävä aina kiinni. Erkka petti ja minun silmissäni hän on huijari. Kenekään ei tarvitse ihmetellä jos näitä kuppikuntia on Erkkaa vastaan syntynyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu