Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä tehdä?

Mitä tehdä kun kiinnostaisi kokeilla anaaliseksiä ja mieskin sitä pyytelee, mutta miehelläni on aika iso. Tavallisenkin seksin kanssa meinaa olla ongelmia jos on ollut vaikka viikon tauko.
12433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos on reilusti normaalia isompi vehje niin ainoa oikea tapa on hoitaa lämmittely leluilla. Aloittaen pienestä ja pikkuhiljaa vaihtaen isompaan. Jos lopulta ollaan siinä pisteessä, että mies mahtuu sisään niin sitten kokeilemaan. Jos isommat lelut alkavat sattua niin sitten todennäköisesti mies aiheuttaa pelkkää kipua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokeilunhaluinen kyllä mutta kirjoitti:

Mitä tehdä kun kiinnostaisi kokeilla anaaliseksiä ja mieskin sitä pyytelee, mutta miehelläni on aika iso. Tavallisenkin seksin kanssa meinaa olla ongelmia jos on ollut vaikka viikon tauko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu