Uskontopalsta

Uskontopalsta ei ole toiminut pariin päivään.
Miksi?
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kävin koettamassa ja hienosti skulaa. Sisältö nyt on mitä on mutta sille ei mitään mahda ;-)

Sulla on varmaan palomuurin asetukset turhan kireällä, ainkin Nortonin Internet Security ei anna kireillä asetuksilla käyttää suomi24sta lainkaan jollei pistä suomi24sta luotettujen sivujen listaan.

Uskonnolle allerginen ateisti

Äänestä

uskonnot on viime viikolla lopetettu tarpeettomina osittain sen vuoksi kun muslimit hävisivät juuri käydyn hilmuisen uskon sodan ja sitä kaivattua jesseäkään ei ole näkynny. Älä huoli, joku keksii taas jotain mukavaa tilalle, aivan varmasti niin, sailas esim., anneli ei kuitenkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oskari kirjoitti:

Uskontopalsta ei ole toiminut pariin päivään.
Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu