Hmm. Pelkään pahoin että suomella on kemiallisia ja biologisia aseita. Ainakin kaikkia tarvittavia ainesosia löytyy. Tervetuloa USA:n miehitys joukot Suomeen.
Suomella kemiallisia aseita
Paplo
4306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
meillä ei ole öljyä. Perunoita on vaikee kasvattaa luomuna ilman mömmöjä tääl savimaassa. Pitääki kattoo ettei lannote pussi sisällä bushille haitallisia aineita.
..paperia meillä on. Ymmärrättekö, Suomi hakkaa omia puitaan ja tekee niistä paperia!!! Mihin paperi sitten joutuu? Se poltetaan!!! Kasvihuoneilmiö TEHOSTUU!!! Suomi on yhteiskunnan kannalta äärimmäisen vaarallinen maa. Sitäpaitsi me ollaan pituuspiirien mukaan melkein samassa kuin Irak! Me ollaan siis käyty salaisia keskusteluja Irakin johdon kanssa! USA:n vakoilusatelliitit voi todistaa sen! Sitäpaitsi SPR:n joukot ovat soluttautuneet Irakiin vakoillakseen amerikkalaisia. Miettikää, eihän ne voi olla noin hyvinvoivia ellei ne käytä kepulikonsteja. Ne on ostanu Irakilta puoli-ilmseks öljyä. CIA:n agentit on löytäny kauppasopimuksen...
-kyllä USA:lla on vedenpitävät todisteet että me ollaan pahoja. Se, että täällä kasvatetaan perunoita on, toki sekin törkeästi USA:n auktoriteettia loukkaavaa, mutta silti syistä se pienin.
Perunoista saadaan perunaruttoa, karsinoista karsinakeenejä, kynsistä kynsisientä ja näitä jos umpimähkään sekoittele, syntyy ties mitä...piolookisia aseita.
Piironkin laatikossa jallun välissä on minulla konepistoolin piirustukset. Hui heelvetti..
Uskaltaako sitä täällä mainita, elkää levittäkö tietoa eteenpäin... liiterissä on juomaton pullo sinolia ja siitä saa tekemällä sariinia.
Suomessa jäi joskus vuosia sitten kiinni poikaporukka hampun viljelystä, ja kaikkihan tietävät mitä siitä valmistetaan, huumetta. Luulempa, että jutun takana olikin Suomen hallituksen salainen suunnitelma levittää tätä huumetta USA:han ja turmella heidän rehti raitis nuorisonsa ja siten tuhota koko kansakunta. Jos CIA saa tästä "todisteet" on USA oikeutettu hyökkäämään Suomeen ja pommittamaan maamme kivikauteen. Olemmehan uhka USA:n kansalliselle turvallisuudelle.