miksi meitä homoseksuaaleja Kangasalan ravintoloissa syrjitään ja katsotaan vinoon, mekin ollaan vain ihmisiä.
Kun käyn poikafrendin kanssa olusella niin aina nälvitään, mikä teitä vaivaa.
Kun käyn poikafrendin kanssa olusella niin aina nälvitään, mikä teitä vaivaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
on jokseensakin ahdasmielinen paikka,paskamaista porukkaa ja luulevat olevansa maailman napoja.Mikä on sinänsä naurettavaa moinen tuppukylä.
Niin en ole homo muttei minulla myöskään ole mitään fobioita.
Oletko sinä mieheni ryhtynyt selkäni takana homoksi?! Nyt heti kipinkapin poikakaverin kanssa kotiin, että minäkin pääsen jaolle!
On tainnut Ihmettelijä I ja II kostaa tappionsa Lempäälän Ideapark keskustelun hävittyään. No onneksi en enää tästä lähtien käytä enää tätä nimimerkkiä.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=4500000000001625&posting=22000000025931895
Siis tosi lapsellista käytöstä!
Häpeä!
Heti tiesimme että se olit sinä!
käydä olusella! Minen usko sua!
Ei vittu ;D oostä viä kaikelisäks homo ;) ettet vaa satu tuntee ketää kentsaa ku seki on homo xD hinttejä kaikki ;)