Suurimmaksi osaksi keskustelu on ollut asiallista, kiitoksia siitä teille keskustelijat. Muutamaan ylilyöntiin olen puuttunut. Myös nimimerkin on syytä olla asiallinen eikä niinkään johonkin suuntaan vihjaava.
Olen positiivisesti yllättynyt että asiattomuuksia ei ilmene tämän enempää eikä tästä ole tullut keskustelukyvyttömien leikkikenttää.
Olen positiivisesti yllättynyt että asiattomuuksia ei ilmene tämän enempää eikä tästä ole tullut keskustelukyvyttömien leikkikenttää.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Paavo Väyrynen pitää huolen keskustelusta
Ihanainen Paavomme kerää jälleen Joulukortteja:
https://mvlehti.net/2018/07/27/vannomatta-paras-paavo-vayrynen-keraa-jalleen-kannatuskortteja/
Juurikin näin kuten aloittaja totesi. Mutta aina on näitä rasismiinsa rakastuneita joitten tunne-elämä ihan huutaa vihaisuutta ja sen julkista korostamista koska se on ainoa tunne joka pitää heidät elämän helmassa kiinni. - Voi poloisia poikia.