Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lopetan tämän palstan lukemisen

Tämä palsta on täysin hyödytön, jopa haitallinen vedonlyöntiin. Ajattelin vielä iltapäivällä pelata Barceloonaa, mutta nää muutamat vihjaajat suositteli Atleticon pelaamista, ja muutin sitten mieltäni ja pelasin Atleticoa, ja nyt ne on 0-3 häviöllä. ETTÄ MUA VITUTTAA NYT AIVAN SAATANASTI, Tästä lähtien luotan vain omiin ideoihini.
9904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis mitä se muka vaikuttaa että Atletico on aiempina vuosina pelannut hyvin Barcaa vastaan?

Ei vittu yhtääbn mitään, pelaajat ja asetelmat ja valmentajat sun muut on olleet aikaisempina vuosina erilaisia, ja ei niillä ole mitään vaikutusta nykyhetkeen.

Äänestä
  • Kaikkein haitallisimpia vihjeitä antavat nämä ns. ammattipelurit jotka höpäjää voimaluvuista ja ylikertoimista ja prosenteista, ne on varmaan karanneet jostain hullujen huoneelta, missä ne kaiket päivät laskee prosenttejaan ja ovat kuvitelmissaan ammattipelureita.
    Niiden mielikuvitusmaailmassa ne on reilusti voitolla ja tienaavat satoja euroja päivässä, kun muka pelaavat jotain ylikertoimia. Juuri joku Miljoona-Mike ja kaltaisensa ovat näitä suljetulla osastolla olevia, jotka pelaa jotain 5 kertoimisia kohteita, leikkirahoilla tietysti, ei niillä oikeaa rahaa ole omistuksessaan, holhouksen alaisia kun ovat.

    Äänestä

  • Oli kuin omii ajatuksii. Eilen tääl hehkutettii et Marseille ei oo moneen vuoteen saanut pistettäkää Saint-Etiennen kentält. Ja kuis kävi ny! Marseille voitti! Marseillen hyvä vire o paljo tärkeempi asia ko edelliste kausie tulokset.

    Vihjaajat luulee et ko joku putki o pääl ni se jatkuu loputtomiin :) Näin ei oo.

    Äänestä

  • edellinen kirjoitti:

    Kaikkein haitallisimpia vihjeitä antavat nämä ns. ammattipelurit jotka höpäjää voimaluvuista ja ylikertoimista ja prosenteista, ne on varmaan karanneet jostain hullujen huoneelta, missä ne kaiket päivät laskee prosenttejaan ja ovat kuvitelmissaan ammattipelureita.
    Niiden mielikuvitusmaailmassa ne on reilusti voitolla ja tienaavat satoja euroja päivässä, kun muka pelaavat jotain ylikertoimia. Juuri joku Miljoona-Mike ja kaltaisensa ovat näitä suljetulla osastolla olevia, jotka pelaa jotain 5 kertoimisia kohteita, leikkirahoilla tietysti, ei niillä oikeaa rahaa ole omistuksessaan, holhouksen alaisia kun ovat.

    pitkässä juoksussa:

    http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000026391607

    Eilen osui lisäksi satasen paukulla 4,60-kertoiminen rivi, mutta enpä viittiny tänne sitä laittaa, kun monet vetävät herneen nenään, jos ei ole vihjannut etukäteen. Pelatkaa te niitä huonoja kertoimia, niin me avohoitopotilaat pelataan näitä parempia.

    Äänestä

niin on siellä barcelonaakin vihjattu

Äänestä
  • kesken.voitaisiin voittaa mutta ei voi puolassa enenne kuin tipahtaa.

    Äänestä

  • "*** 92:2 Atletico Madrid - Barcelona 2,05
    Barcelona taistelee mestaruudesta. Barca siis johtaa La Ligaa, mutta vain maalieronsa turvin. Real Madrid on tasapisteissä Barcan kanssa, Valencia pisteen päässä ja Sevilla kahden pisteen päässä. Huikean tasainen mestaruuskamppailu siis tulossa ja Barcelonalla ei todellakaan ole varaa pistemenetyksiin."

    Tuossa perustelussani oli se virhe, että Barca ei suinkaan johtanut sarjaa vaan Real Madrid, mutta Veikkauksen sivuilla nämä olivat väärinpäin. Kerrankin osuu hyvin...Barca ja Kitee olivat ne "tukipilarit" riveissäni.

    Äänestä

  • Barcelona murjoa Atleticon melkoisen rumin numeroin. Ei taida neljä maalia riittää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ja alan voittamaan kirjoitti:

Tämä palsta on täysin hyödytön, jopa haitallinen vedonlyöntiin. Ajattelin vielä iltapäivällä pelata Barceloonaa, mutta nää muutamat vihjaajat suositteli Atleticon pelaamista, ja muutin sitten mieltäni ja pelasin Atleticoa, ja nyt ne on 0-3 häviöllä. ETTÄ MUA VITUTTAA NYT AIVAN SAATANASTI, Tästä lähtien luotan vain omiin ideoihini.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu