Niin oon miettiny että rupesiko sellaisia joilla iso sisko on,sisko kiinnostamaan jossakin vaiheessa?Kun voisin itse kuvitella että se hyvinkin olisi mahdollista.Itselläni kun ei sisaruksia ole.Nuuhkitteko esim siskonne käytettyjä pikkareita murrosiässä?Luulisi että kiusaus olisi suuri
Siskon pikkuhousut
20
10589
Vastaukset
- ............
Mikä sua vaivaa!?!?
Vastaus on; ei todellakaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - joopa_joo_
Tota, joo. Kun oot ainoo lapsi, niin sulla ei ole käsitystä siittä miten suhtautua siskoihin verrattuna muihin naisiin. Siskot nyt eivät ole yhtä mysteerisiä tai kiehtovia ihmisiä, kuin esimerkiksi ne tytöt joihin on ihastunut. Siis aivan samoin suhtaudutaan veljiin ja siskoihin, eroa ei todellakaan ole.
Kun olet elänyt vanhempiesi kanssa, niin kysymys olisi sama, jos joku haluaisi nuuhkia äitinsä pikkuhousuja.... ja vastaus olisi tietenkin EI.
En ole mikään psykologi, mutta ymmärrän sen ettei sulla voi olla käsitystä asiasta. Kuitenkin vähän miettimällä, millaiset ovat tavallisen perheen ihmissuhteet, niin tajuat vastauksen olevan todellakin ei.- aikas paljonkin
´Mitä on kuullu ja on näist tilastojakin ja kyselyitä tehty et kuin moni on tehnyt jotain seksiin viittaavaa siskonsa tai veljensä kanssa.
- pääsee
aikas paljonkin kirjoitti:
´Mitä on kuullu ja on näist tilastojakin ja kyselyitä tehty et kuin moni on tehnyt jotain seksiin viittaavaa siskonsa tai veljensä kanssa.
linnaan. Siitä vaan seksuaaliseen kanssakäymiseen sisaruksen kanssa niin jo vankilatuomio ovella kolkuttaa!
- £££££££
pääsee kirjoitti:
linnaan. Siitä vaan seksuaaliseen kanssakäymiseen sisaruksen kanssa niin jo vankilatuomio ovella kolkuttaa!
Insesti ei ole rangaistavaa täysi-ikäisten kesken!
Ei tarkoita, että suosittelisin siitä huolimatta. - ***
£££££££ kirjoitti:
Insesti ei ole rangaistavaa täysi-ikäisten kesken!
Ei tarkoita, että suosittelisin siitä huolimatta.Totta kai insesti on laitonta, oli sitten täysi-ikäinen tai ei! Joskus luin lehdestä kun 30 vuotias mies oli saman ikäisen siskonsa kanssa seurustellut ja harrastanut seksiä. Sai molemmat mukavasti linnaa.
Wikipedia sanoo näin: Rikoslaissa on määritetty rangaistavaksi sukupuoliyhteys lähisukulaisten kesken. Lähisukulaisina pidetään suoraan etenevässä tai takenevassa polvessa olevia henkilöitä ja sisaruksia. Puolisisaruksia ei pidetä tässä yhteydessä lähisukulaisina.
(koskee siis vanhempia, sisrauksia, tätejä ja setiä ym.) - jagbara
*** kirjoitti:
Totta kai insesti on laitonta, oli sitten täysi-ikäinen tai ei! Joskus luin lehdestä kun 30 vuotias mies oli saman ikäisen siskonsa kanssa seurustellut ja harrastanut seksiä. Sai molemmat mukavasti linnaa.
Wikipedia sanoo näin: Rikoslaissa on määritetty rangaistavaksi sukupuoliyhteys lähisukulaisten kesken. Lähisukulaisina pidetään suoraan etenevässä tai takenevassa polvessa olevia henkilöitä ja sisaruksia. Puolisisaruksia ei pidetä tässä yhteydessä lähisukulaisina.
(koskee siis vanhempia, sisrauksia, tätejä ja setiä ym.)" Totta kai insesti on laitonta, oli sitten täysi-ikäinen tai ei! "
Jos olet alle 18, niin vanhemman sukulaisen kanssa saat naipotella ilman rangaistusta. Se 18 täyttänyt kyllä rikkoo lakia... - rikollinen
aikas paljonkin kirjoitti:
´Mitä on kuullu ja on näist tilastojakin ja kyselyitä tehty et kuin moni on tehnyt jotain seksiin viittaavaa siskonsa tai veljensä kanssa.
Olen nuollut pikkusiskon pillua. Ja se otti minulta suihin ihan loppuun asti. Hienolta tuntui, molemmista.
Naida ei uskallettu, ei ollu kortsujakaan marjaretkellä. - Anonyymi
jagbara kirjoitti:
" Totta kai insesti on laitonta, oli sitten täysi-ikäinen tai ei! "
Jos olet alle 18, niin vanhemman sukulaisen kanssa saat naipotella ilman rangaistusta. Se 18 täyttänyt kyllä rikkoo lakia...Pentuna tapahtuu kaikenlaista, mutta jos kaksi reilusti yli 20 tai 25 v ei saa elämässä muuta niin elämä on mennyt hukkaan. Jos 25 v miettii asiaa niin on todella köyhää
- Anonyymi
itse käytin siskon pikkuhousuja ja jäin kiini
- Anonyymi
Nuorena kaveri antoi iso siskonsa pöksyjä mulle sotkettavaksi ja katsoi vierestä
ainakin mulla ja siskolla oli kiva uintireissu sisko avasi uimahousujani ja hieroi mua omia uikkareitaaan vasten pyysi mua laittaan käteni hänen uimaasun sisälle ja minä laitoin olin aika nuori silloin enkä niin tajunnu sisko on mua 4 vuotta vanhempi
- Anonyymi
Siis ..eihän se että oma sisko tai äiti kiihottaa teininä ole mitään rikollista. Veikkaan että moni on esim saunassa katsonut siskoaan tai äitiään sillä silmällä ja yrittänyt epätoivoisesti estää kyrvän seisomisen. Ite oon teininä runkannut siskon ja äidin alushousuihin ihan täysillä samalla hekumoiden heistä.
Se on sitten toinen asia jos oikeasti sekaantuisi siskoon tai äitiin. Sitäkin varmasti tapahtuu ja en minä heitä tuomitse- Anonyymi
Juuri näin. Itselläni on isosisko ja teininä kiihotti kovasti ajatus että saisin työntää teinikyrpäni hänen takapuoleen. Saunassa useasti kyrpä pamahti kovaksi ja oli pakko jäädä lauteille kippuraan ettei seisova elimeni näkyisi. Lukemattomia kertoja runkkasin isosiskon alkkareihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juuri näin. Itselläni on isosisko ja teininä kiihotti kovasti ajatus että saisin työntää teinikyrpäni hänen takapuoleen. Saunassa useasti kyrpä pamahti kovaksi ja oli pakko jäädä lauteille kippuraan ettei seisova elimeni näkyisi. Lukemattomia kertoja runkkasin isosiskon alkkareihin.
Saunassa oli kyllä timanttina jos sisko tuli samaan aikaan lauteille. Muutaman kerran se näki kun runkkasin saunassa
Siskon ja mutsin pikkareissa parhaat pilluaromit.
Seisoo kovana ja enemmän lentää spermaa.
- Anonyymi
Ihan normaaleja ja yleisiä asioita ainakin syvällä maaseudulla. Paljon sisarukset ovat lapsena ihan keskenään. Seksistä tiedetään luonnostaan enemmän, kun seurataan kotieläimiä. Itse työntelin kikkeliäni eka kertaa 9-vuotiaan sisskoni pilluun ollessani itse 6-vuotias. Kivaa oli, eikä traumoja jäänyt. Jeesustelkaa miten paljon hyvänsä.
- Anonyymi
Joo siis kyllä ja ei
Siskossa kiihotti se että se oli nainen, ja ainoa nainen jonka kanssa siihen aikaan olin olin missään kontaktissa. Käytiin yhdessä saunassakin ja katselin sen rintoja, ja niinkun tuolla todettiin, pippeli ei pysynyt kurissa. Joskus tutkin pikkareitakin ja saati kun löysin sen dildon.
Mutta sitten taas jos olisin päässyt katselemaan samalla lailla ketä tahansa luokkani tyttöä alasti tai haistelemaan niitten pikkareita, niin olisin varmaan jo lauennut.
Että se abstrakti naiseus siskossa kiihotti mutta ihmisenä sitten taas ei. - Anonyymi
Kyllä tuli tuoksuteltua isosiskon pikkuhousuja, ne tuoksu tosi kiihoittaville.
Kulli seisoi mahtavasti kun pikkuhousut oli päässäni, laitoin pillumeh kohdan suoraan nenäni päälle... ne aromit kiihoitti valtavasti!
Laiturilla tuli tiirailtua siskon paljaita rintoja, en tiedä arvasiko että katselin..!
Pikkuhousut tuli haisteltua useasti!
Terkuin pikkuhousurunkkari - Anonyymi
Kyyylllä. Kyllä se isosisko teininä kiinnosti kovastikin. Isot pystyt rinnat ja herkullinen takapuoli. Kovasti teki mieli päästä joskus nussimaan. Työntää teinikyrpä pohjaan asti ja ruikkia mehut sisään. Kun olimme saunassa joskus kahdestaan, tahalleni näytin seisovaa kyrpää isosiskolle mutta hän vaan naurahteli. Joskus tarttui kyrvästä kiinni ja vemputti. No...siemensyöksyhän siitä oli tuloksena. Isosisko naureskeli ja sanoi mun pitäis hankkia oma tyttöystävä joka tyydyttäisi tarpeeni. Hän ei tämän enempää auttelisi....
Ketjusta on poistettu 36 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle443022Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362641Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532594Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1042277Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482104Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421893- 1501556
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231228Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281185