Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tietääkö kukaan???

voiko sperma loppua niin ettei voi saada lapsia tietääkö kukaan???
52630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kysyppä itseltäs voiko räkä loppua niistämällä? :/

Äänestä
  • Mutta AIVOSOLUT VOIVAT TUHOUTUA JUOMALLA! Niin taisi käydä alkuperäiselle...;)

    Äänestä

Ennen lopuu koiralta kusi,kuin runkkarilta sperma.

Äänestä

kyllä tehdas menee kolmivuoroon ,jos tavara käy vähiin. Nainen saa syntyessään munasoluja koko elämänsä ajaksi, mutta miehellä on aina tuoretta tavaraa tuotannossa.

Äänestä

kun ukko on ollu kuolleena. Siittiöt tuhoutuu viikossa, joten viikko kuolemasta.... Mutta voihan sitä kloonata. DNA-ta vaan talteen. Tai sitte testamentti, että haudasta saa ottaa palan - siis dnata

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa kirjoitti:

voiko sperma loppua niin ettei voi saada lapsia tietääkö kukaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu