Salaista ystävää naisesta

Tule ihan fiksun ja kivan 4-kymppisen varatun miehen salaiseksi "paheeksi". Olet mielellään varattu kuten minäkin ja asustelet 09 / 019- alueella.

[email protected]
81001
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

joitakin sitten kiehtoo kuvottava ja sairas kaksoiselämä! HYI!

Äänestä
  • sopia nämä jutut asiallisesti,ettei sinun tarvitsisi alentua tänne kirjoittelemaan,häpeän puolestasi! HYI HITSI!

    Äänestä

Meitä naisia eivät kiinnosta varatut miehet, jotka eivät osaa edes vaimoaan hoidella. Vaimosi ei varmaankaan ole onnellinen.

Äänestä
  • joita eivät omat miehet osaa hoitaa ja hakevat sitten salaista seuraa. Tietysti kestävät sen hetken ja taas olisi saatava uusi salarakas, miehestä.
    Nyt vain on niin seesteinen aika ettei jaksa uutta suhdetta aloittaa.

    Äänestä

  • naisia olemassa kirjoitti:

    joita eivät omat miehet osaa hoitaa ja hakevat sitten salaista seuraa. Tietysti kestävät sen hetken ja taas olisi saatava uusi salarakas, miehestä.
    Nyt vain on niin seesteinen aika ettei jaksa uutta suhdetta aloittaa.

    sellainen nainen joka rakastuu yhteen mieheen.tämä mies vain ei halua muuta kuin leikkiä. nimim. kokenut olen jo senkin

    Äänestä

  • on olemassa kirjoitti:

    sellainen nainen joka rakastuu yhteen mieheen.tämä mies vain ei halua muuta kuin leikkiä. nimim. kokenut olen jo senkin

    nainen tietää, mutta silti rakastuu eikä voi unohtaa sitä onnea minkä sai kokea

    Äänestä

  • vielä kun kirjoitti:

    nainen tietää, mutta silti rakastuu eikä voi unohtaa sitä onnea minkä sai kokea

    eivät tarkoita samaa vaikka itsekin olen joskus niin kuvitellut. Oma pää se vaan pilvilinnoja rakentelee mutta siitä kun pääsee vähän eteenpäin, niin elämä on hauskaa ja miten ihania miehiä voikaan tavata eikä tartte roikkua enää kenessäkään. Ei ne miehet meille mitään lupaa, itse vaan niin kuvittelemme. Sitten jos mies rakastuu, niin kyllä hän sen tosiaankin kertoo.

    Äänestä

Olen 30v. nainen eikä minua ainakaan kiinnosta tuollaiset varatut vanhemmat miehet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äijä kirjoitti:

Tule ihan fiksun ja kivan 4-kymppisen varatun miehen salaiseksi "paheeksi". Olet mielellään varattu kuten minäkin ja asustelet 09 / 019- alueella.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu