kuin ainoastaan ylläpito, voi poistella viestejäsi! Ei kukaan voi tietää toisen salasanaa, eikä senvuoksi ole mahdollista murtautua toisen sivuille! Kerro minullekin, jos tiedät, että miten se on mahdollista? Taidat vain levittää taas jotakin höpö, höpö juttuja ja omia luulojasi "tietona"? Vai kuis on?
Uskova1.
Ei kukaan muut,
5236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kun pyyhkii harhaoppiset viestit
Kyllä salasanan, jolla galleriasivulle ja sähköpostiinsa pääsee voi hakkeroida. Tässä Eniron ohjeet:
"3. Käyttäjätunnus ja salasana
Osaa palveluista voi käyttää vain henkilökohtaisella käyttäjätunnuksella ja salasanalla. Käyttäjätunnus ja salasana hankitaan Oy Eniro Finland Ab:n antamien ohjeiden mukaan.
Käyttäjän tulee säilyttää käyttäjätunnusta ja salasanaa huolellisesti siten, että ne eivät joudu muiden tietoon ilman käyttäjän suostumusta. Käyttäjä vastaa kaikista hänen käyttäjätunnuksellaan ja salasanallaan tehdyistä toimista.
Mikäli käyttäjätunnus tai salasana on joutunut sivullisen tietoon ilman käyttäjän suostumusta, käyttäjän tulee omatoimisesti vaihtaa salasanansa. Ongelmatilanteissa ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]"
kännykän tai matkalaukun systeemilukkoa!
muutoin siitä voi tulla vaikeuksia!
Mutta se on selvä, että ulkopuoliset eivät pääse galleriaasi, koska sehän on suljettu.
Ainoataan ylläpito pystyy avaamaan galleriasi ja katsomaan, että mitä olet sinne kirjoitellut ja poistamaan kaiken asiattoman törkypostauksen. Sieltä voi sitten nähdä myöskin ne jotka ovat tulleet samalta koneelta ilman nimimerkkiä!
Joten jos et halua itsellesi lisää vaikeuksia, kannattaisi pysyä totuudessa eikä antaa vääriä julkilausumia asioista ja ihmisistä!
kunnioittamaan toistenkin ajatuksia!Eihän tämä maailma pyöri yhden uskovan varassa!