Joko Soinin ripuli parani?

Vai vieläkö laiskottaa?
6497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vielä tälläkin vuosituhannella, ei se kuume niin paha, mutta ne jälkitaudit jos niitä ei hoideta asianmukaisesti.

Äänestä

...

Äänestä
  • Soini on johtanut puolueen vasaivoittoon kaikissa vaaleissa. Vähempikin saa vastustajille näppyjä naamaan. Vielä enemmän se kyrsii niitä, kun aivät mahda Perussuomalaisten kannatuksen kasvulle Soinin johdolla yhtään mitään. Tuollaset kakaramaiset hiekkalaatikkojutut on lähinnä säälittäviä. Kunnallisvaalit on tulossa ja kokoomus tekee poliittista itsemurhaa hallituksessa. Seuraavissa eduskuntavaaleissa arvioidaan puheet ja teot. Eläkeläiset ja naisvaltaisten matalapalkka-alojen työntekijät sai jo tarpeekseen kokkareista. Nyt ne varmistaa ettei lapsiperheellisetkään enää äänestä niitä. Vasta pari kuukautta on mennyt vaaleista, mitä kaikkia ryhmiä Jykä Käteinen vielä ehtiikään kyykyttää.

    Äänestä

Parani,kun Timo sai sitä u-uuniperunaa.

Äänestä

Jos toisen vakavasta sairaudesta haluat pilkkaa tehdä, uskoisin että osoitteesi olisi kokoomus.
Siellä ei myötätunto ole keskimmäinen asia.

Äänestä

ovat *taas* aktivoituneet palstalla mikä tietää entistäkin parempaa tulosta... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peruskepu, 12 vee kirjoitti:

Vai vieläkö laiskottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu