keskustalaisten kanta

homo ja lesboparien adoptio-oikeuteen on mikä? Entä mikä on näkemyksenne Trans-seksuaalisuuteen?
5532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mihin maailma on menossa kun tuollaisia kauheuksia sallitaan

Äänestä

adoptio oikeutta mutta ei muiden.

Äänestä

adoptoida

peräkylän isäntä kesk.

Äänestä

keriksin tykkää saada peppuun anustappia ja penistä

Äänestä

harrasta miesten kanssa seksiä KOSKAAN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seta-keskusta kirjoitti:

homo ja lesboparien adoptio-oikeuteen on mikä? Entä mikä on näkemyksenne Trans-seksuaalisuuteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu