Jere Karalahti sm-liigan Chris Pronger

Alkaa siltä näyttämään nyt tuo sm-liigan taso kun joka päivä siirtyy pari huippu pelaajaa ulkomaille että karalahti(kin) voisi olla todellinen huippu pakki ensi kaudella vaikka ei ihan 100% treenaisikaan. Toivon itse että jere päättäisi jäädä.
3682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jere karalahti on sm-liigan jere karalahti

ei oo toista narkkaria/alkoholistia joka selviää noin vanhaksi saati sitten pelaa jääkiekkoa ammatikseen

taidoiltaan jere on valovuoden päässä prongeria, tämä on valitettava totuus

aikoinaan jere oli kova pelaaja, mutta varjo enää entisestään

ps. jere ei jaksa treenata

Äänestä

niin vaikeaa ymmärtää,Kamalahti ei pelaa enää missään koskaan enään!!!

Äänestä

Joo, molemmilla on suomalainen äiti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku urpo vaa kirjoitti:

Alkaa siltä näyttämään nyt tuo sm-liigan taso kun joka päivä siirtyy pari huippu pelaajaa ulkomaille että karalahti(kin) voisi olla todellinen huippu pakki ensi kaudella vaikka ei ihan 100% treenaisikaan. Toivon itse että jere päättäisi jäädä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu