viime talvena/syksynä vihjeitä tuli joka päivä ja jopa useit rivejä.. ei enää, miksi ei??
Teppo miks et enää anna
vihjeitä?
5646
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nyt kun Teppo vihjaa aniharvoin rivejä, niin vihjerivi saisi peesaajat sankoin joukoin liikkeelle et sillei hei! Siitä seuraisi se, että jos rivi menee väärin, niin peesaajat ja Tepon oppositio flamettaisivat sivuston tukkoon et sillei hei!
Lisäksi Teppo ajattelee peesaajien rahoja, jos rivi menee väärin. Tähän aikaan vuodesta kohteita ei tunnu löytyvän kuin pariin kolmeen riviin viikossa, ja silloinkin kirveen kanssa et sillei hei! Teppo vihjaa yksittäisiä kohteita mielellään silloin tällöin hei!
Teppo on tainnut sittenkin hypätä Anaheimin bandwagoniin finaaleissa, vaikka ei ole pitänyt heidän pelistään ennen finaalisarjaa et sillei hei! Selänne on joskus tehnyt asioita, joita Teppo ei arvosta, mutta on siitä huolimatta tuottanut niin monia ilon hetkiä Tepolle, että olisi oikein, jos Teemu nostelisi maljaa hei! Siitä huolimatta Teppo väittää, että Ottawa voittaa kaksi seuraavaa peliä eli palaa omalle tasolleen. Ottawan peli oli surkeaa viime yönä ja Teppo uskoo, että Ottawassa juoni taas löytyy hei!
okej, minä olen uusi kasvo Suomi24:lla ja pelailen lähinnä vakioita, siis silloin kun kohteina on brittifutista, mutta kun tuolla vakio-palstalla on niin kuollutta porukkaa (joku kirjoittaa viestin kerran viikossa) niin ajattelin kirjoitella täällä.
Onko teppo.moi joku guru täällä?
Aina halutessaan et sillei hei! Et ole mikään kasvo, ellei profiilissa ole kasvokuvaasi eli voisitko laittaa feisin ja mielellään yläkroppaa esiin, kuten Tepollakin on et sillei hei!
teppo.moi:sta. Ensinnäkin Teppo ei ole mikään guru ja toiseksi valehtelija joka hakee huomiota mahtipontisilla jutuillaan. Teppo on keskikastia, ellei hieman alapuolellakin tipsaajien joukossa. Voittaa suuria summia niinkuin peliriippuvaiset yleensäkin. Panosta eikä voittosummaa uskalla paljastaa koska voitetut summat eivät pidä paikkaansa.
Vedonlyönnin ohessa Teppo kertoo avoimesti seksuaalisesta suunnastaan joka on mitä ihmellisempiä juttuja täynnä. Tämä homoseksuaali on viimeaikoina erikoistunut sukkahousuihin ja usein masturboidessaan kuvittelee olevansa naisten vaatteissa. Myös hänen fantasiaansa kuuluu miesjoukon raiskaamaksi tuleminen. Tässä muutamia, siis vain muutamia Teppoja...
Gurumme saa jotkut kateelliset sekoamaan aivan täysin.