Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

2-kymppiselle parille tyttöä?

2-kymppinen pariskunta etsii hyvännäköistä yli 16 vuotiasta tyttöä kolmanneksi pyöräksi! ;) Sijaintisi Suomen maassa ei haittaa! OTA YHTEYTTÄ!
31917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moi! Mä voisin olla halukas. Oon syksyllä 18 täyttävä tyttö Tampereelta. :)

Äänestä
  • Loistavaa! Olisko sulla kuvaa itsestäs tai jos ei oo, niin kuvailisitko itsees? Voit tehdä sen meidän sähköpostiin, sinne voit myös lähettää sen kuvan! :D sähköposti: [email protected] voit myös lisätä meidät mesees, jos sulla sellanen on...

    Äänestä

  • ...kiinnostaako 2 kaveruksen seura. Ollaan tulos kai Treelle. Ollaan 20v(n) ja 29 v (m)..miten olis?ei siis olla pari.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3Some pair kirjoitti:

2-kymppinen pariskunta etsii hyvännäköistä yli 16 vuotiasta tyttöä kolmanneksi pyöräksi! ;) Sijaintisi Suomen maassa ei haittaa! OTA YHTEYTTÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu