SAVONLINNA

luotettavaa salaseuraa olen tumma noin 178/75 25w,komeeksikin haukuttu!
2333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asun Nätkillä. Olen 43 v. punatukkainen, 78 kg, 160 cm, muodokas, seksikäs, halukas ja terve.
Tule lipalle illalla 20 aikaan. Jätä sukka pois vasemmasta jalasta niin tunnen sinut.
Varmat vauhdit

Äänestä
  • sory! en voinut tulla mut mites ois huomenna illalla johonkin ottaa auringoa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oiskos tummalle miehelle kirjoitti:

luotettavaa salaseuraa olen tumma noin 178/75 25w,komeeksikin haukuttu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu