noloin "iso hätä"

ei wc paperii

kertokaas noloimmat tilanteet ku on iskeny ns "isompi wc hätä" koulussa, armeijas, ravintolas tai jossain yleisellä paikalla?

6

6246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Esko Sienipyörykkä

      Taisi olla 1984 Joensuu-Ikaalinen välillä junassa kun istuin pyöräilyshortseissani penkillä ja äkkiä mahaa kouraisi.
      Pyöräilyshortsien lahkeista suihkusi ripulipaskaa vastapäätä istuneen kauniin naisen syliin. Hajukin oli niin ällöttävä että oksensin typyn miehustalle. nousin ylös päästäkseni vessaan ja samalla liukastuin ripulipaskan ja oksennuksen sekaiseen lätäkköön ja liuin pitkin junanvaunun lattiaa jättäen jälkeeni ruskean ripulipaskaoksennus vanan. Vähän posket punotti loppumatkan ajan.

      • mulla kans

        oli kauhee hätä!!!
        onneksi olin kotona ja vessa lähellä
        se oli ihan kuheeta


      • gokule

        aika paha


      • kiki.

        mie käytin sitä ripulopiaskaa liukuriratana norjanlaissilla pjöörlinggisjöörtseillä liuku hyvin,kondomidööri kajahti tämä ei oo makaamo, turpaa kii tai putkaa säikähin ja ripuloin lisää ripulopiut ja kondomidööri liukuroi kansa pitki junanvaunua.posket punotti.


      • kiki.
        kiki. kirjoitti:

        mie käytin sitä ripulopiaskaa liukuriratana norjanlaissilla pjöörlinggisjöörtseillä liuku hyvin,kondomidööri kajahti tämä ei oo makaamo, turpaa kii tai putkaa säikähin ja ripuloin lisää ripulopiut ja kondomidööri liukuroi kansa pitki junanvaunua.posket punotti.

        svante nappi kuva ku liukastuin siihe ripulopiuhhu, norjanlaisset pjöörlingisjörtsit lens jalasta..

        http://bayimg.com/GaABeAaBn


    • klopppi

      se vasta kamalaa on ku tulee hirvee paska hätä kotona ja vessa on varattu... tai et tulee bussis hätä ja matka kestää viel jonki aikaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      372
      2654
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      63
      2110
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      111
      1732
    4. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      77
      1452
    5. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1435
    6. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      186
      1435
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      27
      1407
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1287
    9. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1283
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1156
    Aihe