noloin "iso hätä"

ei wc paperii

kertokaas noloimmat tilanteet ku on iskeny ns "isompi wc hätä" koulussa, armeijas, ravintolas tai jossain yleisellä paikalla?

6

6298

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Esko Sienipyörykkä

      Taisi olla 1984 Joensuu-Ikaalinen välillä junassa kun istuin pyöräilyshortseissani penkillä ja äkkiä mahaa kouraisi.
      Pyöräilyshortsien lahkeista suihkusi ripulipaskaa vastapäätä istuneen kauniin naisen syliin. Hajukin oli niin ällöttävä että oksensin typyn miehustalle. nousin ylös päästäkseni vessaan ja samalla liukastuin ripulipaskan ja oksennuksen sekaiseen lätäkköön ja liuin pitkin junanvaunun lattiaa jättäen jälkeeni ruskean ripulipaskaoksennus vanan. Vähän posket punotti loppumatkan ajan.

      • mulla kans

        oli kauhee hätä!!!
        onneksi olin kotona ja vessa lähellä
        se oli ihan kuheeta


      • gokule

        aika paha


      • kiki.

        mie käytin sitä ripulopiaskaa liukuriratana norjanlaissilla pjöörlinggisjöörtseillä liuku hyvin,kondomidööri kajahti tämä ei oo makaamo, turpaa kii tai putkaa säikähin ja ripuloin lisää ripulopiut ja kondomidööri liukuroi kansa pitki junanvaunua.posket punotti.


      • kiki.
        kiki. kirjoitti:

        mie käytin sitä ripulopiaskaa liukuriratana norjanlaissilla pjöörlinggisjöörtseillä liuku hyvin,kondomidööri kajahti tämä ei oo makaamo, turpaa kii tai putkaa säikähin ja ripuloin lisää ripulopiut ja kondomidööri liukuroi kansa pitki junanvaunua.posket punotti.

        svante nappi kuva ku liukastuin siihe ripulopiuhhu, norjanlaisset pjöörlingisjörtsit lens jalasta..

        http://bayimg.com/GaABeAaBn


    • klopppi

      se vasta kamalaa on ku tulee hirvee paska hätä kotona ja vessa on varattu... tai et tulee bussis hätä ja matka kestää viel jonki aikaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      204
      11454
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      135
      10886
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      234
      6242
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      188
      5045
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3506
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      172
      3485
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2353
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      303
      1886
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      10
      1748
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1644
    Aihe