Kirjoitin aikaisemmin: http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000001692&posting=22000000026522252
Nyt ylläpito vastasi:
"Hei,
kiitos viestistäsi.
Suomi24: n postipalvelussa ei kahta samanlaista osoitetta voi olla. Viestin lähettäjä on omassa sähköpostissaan määritellyt näkyväksi lähetysosoitteeksi sinun osoitteesi. Jos epäilet postisi väärinkäyttöä, niin voit tehdä halutessasi rikosilmoituksen.
Ystävällisin terveisin,
Suomi24:n käyttäjätuki
Vastatessasi tähän viestiin säilytäthän alkuperäisen kirjeenvaihdon viestin mukana. Tämä nopeuttaa asian jatkokäsittelyä."
----
Tämä tiedoksi muillekin, jos huomaatte galleriaanne tai sähköpostiinne murtautumisen.
Ylläpito vastasi hakkerikyselyyni
2
174
Vastaukset
- kenenkään tietoon
ilman sitähän ei palstallesi kukaan pääse, tai älä säilytä sitä siten että ulkopuolisilla on mahdollisuus esimerkiksi lukea sen sisältö. Yksi hyvä keino on myöskin että vaihtaa salasanan kerran pari kuukaudessa.
Kiitos neuvosta, mutta en ole antanut kenellekään koskaan salasanaa ja muutenkin varjelen sähköposteja ym. posteja, ettei kukaan niitä pääse lukemaan. Minulle kirjoitetut ovat minulle kirjoitettuja ja vaitiolo pätee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172393
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42776
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44745Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164732Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130684