Laitetaan nyt vaikka tänne B-elokuviin...eli mistähän löytyisi tähän genreen kuuluvia leffoja kohtuuhintaan? Olen kyllä yrittänyt netistä etsiä, aika harvinaisia! Toivottavasti edes joku tietää mistä on kyse.
Natsisploitaatio-leffat
5
1338
Vastaukset
- Nazisurfer
Ilsa - She Wolf of the SS
Discshopista kympin pintaan.
http://www.discshop.fi/shop/ds_produkt.php?lang=fi&id=56097&ref=&subsite=movies
They saved Hitler's brain alle kahdeksan Megastore.se - sivulla.
http://www.megastorefinland.fi/template/next,Product.vm?itemid=704605- ei-natsi
ei ihan mun makuun. Entäs sellaiset kuin Love camp, ss girls, gestapo´s last orgy..ei löydy! Ainakaan noilla hinnoilla.Oliskohan divareissa?
ei-natsi kirjoitti:
ei ihan mun makuun. Entäs sellaiset kuin Love camp, ss girls, gestapo´s last orgy..ei löydy! Ainakaan noilla hinnoilla.Oliskohan divareissa?
jtguytiooiyhvb kirjoitti:
Tuolta löytyy, ylihintaisten isoryntäisten ss gestapo-orgia leffojen lisäksi myös pari halpaa 12 Euroa maksavaa tuplanatsieksploitaatiota.
- the Teenage Zombie
Turhaa tehdä kohun ympärille eolkuva.Oli sitten tämä tai Clockwork orange.Yhden idean elokuva.Kyllä niitä löytyy.Onhan ne nykyään harvinaisia mutta? eivät ne ole harvinaisia Sploitaatio ''genressä''.Sen verran paljon on tuollaisia.Ilsat ja muut.Tiedän mutta? en ole katsonut itse.Enkä katso.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia?
Kertokaas omia mielipiteitä eutanasiaan liittyen. Onko mielestäsi oikein vai väärin ja miksi?2012488Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä911250Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1795147Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa353780Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1963594Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss543257Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1092944Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky132638Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie572207Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy192015