Kevin(kepu)Rowland

tarttis saada poikavuosien kaveri kiinni.mulla oli jo ennenki kuulutus täällä,mutta vähä huonolla menestyksellä.eli otappa kepu rohkeesti yhteyttä,tikan topin kanssa kaipaillaan.olis kiva tavata ja vaihtaa vuosien kuulumiset.
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haista huilu,mieluimmin,veskun soittama.taidat olla englannin salaisesta palvelusta,ku et viitti ottaa vanhoihin kavereihin yhteyttä(senki britti sika)T:007

Äänestä
  • olis pitäny vissiin laittaa toi (britti sana lainausmerkkeihin)sorry,no hard feelings

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aksu p kirjoitti:

tarttis saada poikavuosien kaveri kiinni.mulla oli jo ennenki kuulutus täällä,mutta vähä huonolla menestyksellä.eli otappa kepu rohkeesti yhteyttä,tikan topin kanssa kaipaillaan.olis kiva tavata ja vaihtaa vuosien kuulumiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu