Piereskely tanssilattioilla

Tänään HS kirjoitti jutun, jossa uusi tupakointikieltolaki aiheuttaakin hajuhaittoja tanssilattioilla. Aiemmin tupakanhuurut peittivät tehokkaasti pieruhajut, mutta nyt ihmiset päästelevät estottomasti sprägäreitä parketilla. Iljettävää!

Perseet paukkuvat myös baarijakkaroilla, illallispöydissä ja jonotuksessa! Haju alkaa tympiä, tanssista on mennyt glamour ja tilalla
on inhoittava paskan haju.

Korkki perseeseen ja dieetille, pierumahat! Kiitos.
12631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

kannalta nuo metaanipäästöt. Siihen pitäisi lailla puuttua.
Seuraava lakialoite: Piereskelykielto ravinoloihin ja parvekkeille.
HEH HEH HEE !
Olipa avaus.

Äänestä
  • Pierua ei saa pidättää ja nurinniskoiin ilmolle lähettää !

    Äänestä

  • talteen' kirjoitti:

    Pierua ei saa pidättää ja nurinniskoiin ilmolle lähettää !

    ovatkin meille tuulipukukansalaisille mieleen.

    Äänestä

  • Moni vetää 5-10 kiloa ruokaa joten normaalia on suomessa.

    Äänestä

housuihin päästä lusikalliset.

Äänestä

>Suomi on perseenreikä !
>Miksi ?
>Koska tupakoinnista tehtiin "tabu"(rikollista).
>Eism Espanjassa ei "kieltoja noudatella" poltellaan ja käytetään talonpoikaisjärkeä eikä holhoilla ihmisiä kielloilla ,elellään niinkuin ennen ,ravintoloissa heitellään suupyyhkeetkin lattialle pienen purtavan (huikapalan)olueenjuonnin yhteydessä ,suun pyyhinnän jälkeen.
Paljon on opittavaa muualta olutkulttuuria ja tupakkaa imiessä itseensä.
Holhousyhteiskunnasta on päästävä eroon eurooppalaiselle tasolle.
>Ei kielloille ja holhoukselle !
>Kyllä talonpoikaisjärjelle ja vapaudelle,toisia nauttioita kunnioittaen.

Äänestä

voivat tehdä tämäntasoisia avauksia.
Sitäpaitsi viittasit HS:n juttuun, mutta missä linkki.
Etkö osannut laittaa?
Vai oliko tuo juttu pelkästään matalan otsasi takana syntynyt?
Tuulipuku suhisee.

Äänestä

piereskely kohottaa tunnelman huippuunsa varsinkin humpan soidessa, samoin tangon. Joka toisella lusikallinen housussa eihän sitä tiedä kuka turauttaja se oli.

Äänestä
  • Tutkimuksen mukaan jotkut käyvät paskalla wcssä.

    Taas uusi muotiilmiö vai mistä tämä johtuu!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Tutkimuksen mukaan jotkut käyvät paskalla wcssä.

    Taas uusi muotiilmiö vai mistä tämä johtuu!

    On se törkeetä käyvä paskalla..

    Äänestä

Kuka polttaa tupakkia tobaaks röögää vielä vuonna 2024?

Äänestä
  • Sale polttelee vielä salaa ja köhisee julkisesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huolestunut tanssija kirjoitti:

Tänään HS kirjoitti jutun, jossa uusi tupakointikieltolaki aiheuttaakin hajuhaittoja tanssilattioilla. Aiemmin tupakanhuurut peittivät tehokkaasti pieruhajut, mutta nyt ihmiset päästelevät estottomasti sprägäreitä parketilla. Iljettävää!

Perseet paukkuvat myös baarijakkaroilla, illallispöydissä ja jonotuksessa! Haju alkaa tympiä, tanssista on mennyt glamour ja tilalla
on inhoittava paskan haju.

Korkki perseeseen ja dieetille, pierumahat! Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu