Kuka katsoo enää pöllöjen kanavaa?

Siellä ohjelmat alkavat ajallaan. Vaihtakaa kanavaa, niin ei tarvitse ohjelma-ajoista murehtia.
3401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Simpsoneita tulee katsottua Maikkarilta, Neloselta ei tule mitään muuta mielenkiintoista kuin MotoGP.

Äänestä
  • No jos ei muuta kanavaa ole kuin homojen lellikkikanava nelonen, jää tv katsomatta kokonaan.

    Äänestä

Ainoa asia ohjelmissa, mikä vaihtuu on juuri sen alkamisaika. Itte ohjelmat on uusintoja alkuillalta tai viime vuosien takaan. Uutiset on melko tuoretta tavaraa. Kaukoohjaimella voi sentää surffaa muita kanavia, jos vaikka tulis jotain hyvää. Valittee sitten parhaan tai pistää toosan kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nelonen on keksitty. kirjoitti:

Siellä ohjelmat alkavat ajallaan. Vaihtakaa kanavaa, niin ei tarvitse ohjelma-ajoista murehtia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu