Kenen Viper, Helsinki

Onko muut nähny ja onko kellään tietoa kenenköhän mahtaa olla Helsingissä pyörivä Viper?
Sininen ja valkoiset raidat yli.
Ilmeisesti vanhempi GTS (96-00) ja aivan helvetin hyvännäköinen vekotin.
6805
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se viper....miten sää semmosta ihailet? Haiseekin pahalle kun sitä sorvaa,,,,

Äänestä

http://www.ake.fi/AKE/Tietopalvelu/Rekisterikyselyt/Rekisterissä olevat ajoneuvot/Ajoneuvorekisterin tekstiviestipalvelut.htm

Siellä on sitten linkit joista voit hakea rekisterinumerolla auton omistajan tiedot... En nyt laita suoria linkkejä kun täällä ei saa "Markkinoida tai mainostaa tuotetta tai palvelua "... ;)

Äänestä

Eli tarkoituksena lienee jäljittää auto ja ottaa käyttöön muistamatta kysyä lupaa? :-D

Äänestä
  • Sillä kysyin että ainakin Teemu Selänteellä on samanlainen niin ajattelin että onko hän tuonut autonsa Suomeen vai..
    Ihan puhtaasta uteliaisuudesta.

    Äänestä

,..

Äänestä

Pakko vastata, silla auton omistaa yritys nimeltä Circuit.fi ja auton voi arkena bonggata Pitäjänmäeltä, valimotie 23 pihasta. Auto on hommattu meille pr/mainos välineeksi, ja ihan vaan tiedoksi, niin se on vuokrattavissa myös, tosin kuljettajan kanssa. Lisä infoa löytyy circuit.fi sivulta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias.. kirjoitti:

Onko muut nähny ja onko kellään tietoa kenenköhän mahtaa olla Helsingissä pyörivä Viper?
Sininen ja valkoiset raidat yli.
Ilmeisesti vanhempi GTS (96-00) ja aivan helvetin hyvännäköinen vekotin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu