ovat ihania !!!
Ensin tuli Perhelääkäri joka oli meidän perheen suosikki!Aina katsottiin koko perheen voimalla....kaikki osat on nauhoitettu talteen:)
(Todella kiva sarja joka tulee nyt arkiaamuisin yle teemalta uusintana.)
Ja ollaan jääty myös kiinni tähän uuteen sarjaan Los Serranos!!! Siis sitä oottaa koko perhe,lapsetkin herää katsomaan vaikka saisivat nukkua pidempään....se on siis joka aamu nähtävä.
Sekin menee videolle :)
Syksyllä alkaa kuulemma Yle Teemalta uusi espanjalainen perhesarja,perhelääkärin tilalla...nimeä kyllä en muista mutta kehuttu on hyväksi sarjaksi.Tietääkö kukaan sarjan nimeä?
Espanjalaiset sarjat
6
3082
Vastaukset 6
- onhan
tätä nähty ennenkin
- vieras kulttuuri
Minä en espanjalaisia sarjoja katsele! Varmaan ne ihmiset, jotka viettävät lomiaan Espanjassa saattavat tällaisesta tykätä. Ei sen puoleen, en katso myöskään mitään muutakaan vierasmaalaista kuin englantilaisia ja amerikkalaisia. Sekä joitain saksalaisia, Kettu, Siska.
- elenabeauty
Mun mielipide.
- Marienhof
Perhelääkäri kyllä hiukan parempi kuin Serranon perhe ainakin näiden nyt jo katsottujen jaksojen perusteella. Onneksi nyt vihdoin sitten tulee jotain uutta Perhelääkärin tilalle, Perhelääkäriä uusittu jo ihan tarpeeksi monta kertaa.
Se uusi syyskuussa alkava sarja on Näin minä sen näin. Täällä lisätietoa sarjasta:
http://www.yle.fi/teema/elokuvat/fiktiosarjat/id14317.html- Curro
Mun mielestä Los Serrano-sarja on loistava. Tunnetta ja draamaa, paljon parempia kuin typerät jenkkiläiset tuotetut sarjat. Perhelääkäri oli myös hyvä.
Ja tuhkimo tarina (mi gorda bella) subilta on aina pakko katsoa sen ylinäyttelemisen ja draaman takia :D
Loistavaa kesää kaikille ;) - GUILEERMO SERRANO
Curro kirjoitti:
Mun mielestä Los Serrano-sarja on loistava. Tunnetta ja draamaa, paljon parempia kuin typerät jenkkiläiset tuotetut sarjat. Perhelääkäri oli myös hyvä.
Ja tuhkimo tarina (mi gorda bella) subilta on aina pakko katsoa sen ylinäyttelemisen ja draaman takia :D
Loistavaa kesää kaikille ;)OLEN AINAKIN NAUTTINUT NIIN DIEGON.SANTIAGON.EVAN.MARCOKSEN.FITIN OLESOTTAMUKSISTA ETTÄ TULEE KUPLA MIELEEN SIITÄ SARJASTA SAMOIN GUILLE.CURRO.TETE JA CO OVAT MAINIOTA HEPPUJA.JA FITI ON YKSI SUOSIKEISTANI SARJASSA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191158
- 36909
- 58870
- 65767
Tää on todella huvittavaa seurata näiden savolaisten
naapurusten piikittelyä ja vihanpitoa toisilleen netissä. Näyttää siltä, että Mehtoselle alkaa tulla isäukon piirteet e39707Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M78694Kuka mölyapina
Kuka saatanan vittu naama mölisee sunnuntaiaamuna jolla ei oo edes lauluääntä. Yön kuulunut jonkun ajan mölinää sisälle14639Kuhmosta (kyseenalaiseen) kuuluisuuteen
Naapurikylän, siis Nurmeksen suurin tubettaja on iskenyt naisen Kuhmosta. Kertoo kanavallaan naisen olevan hyvä rakastel5624Salaattirosvo
Sinulle tiedoksi joka varastit salaatit viime yönä kasvulootasta,jäit riistakameraan🤣🤣🤣. Tulehan selvittelemään asia23600- 17593