Uglyn Betyn fanit

joku

mä oon uglyn petyn fani ja toivottavasti joku toinenkin on!
jos oot sen fani niin toivottavasti ilmotat siitä!


ugly Betty on best!

5

2234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Viivi.

      Ehdottomasti Uggly Betty- fani, tai sitten sen pomon fani, ihan kuis vaan. ;D

    • jurnuttava

      Kyllä olen fani ja sitä mielt et juuri tuon tapaisen naisen ottaisin mieluummin kuin jonkun pam pam pamelan. Hän on niin ihanan mokaileva. Hassut silmälasit, veikeä hymy.

    • Sateenkaari

      ei oikeesti oo ruma, mut ei kyllä hamasraudatkaan suussa.Joo,määkin tykkään kattoo tätä sarjaa, oon seurannu alusta lähtien.Musta Marc on tosi söpö, vai mitä mieltä ootte?Onhan se homo, mut siitä viis.Mää tykkään myös itse Bettystä.Ja Henrykin on söpö ja Daniel kans.

      • pikkunen

        niin ei hän betty oo sillei ruma , vaan kaunis. itekkin tykkään marcista se on niin hauska. pidän myos wilhelminasta. kaikki yleensä inhoo sitä


      • ulpukka70
        pikkunen kirjoitti:

        niin ei hän betty oo sillei ruma , vaan kaunis. itekkin tykkään marcista se on niin hauska. pidän myos wilhelminasta. kaikki yleensä inhoo sitä

        Niinhän se on, että vaikkei ulkoisesti olekaan ihan täydellisen "kaunis", niin LUONNE se on joka kaunistaa. Siksi Betty on todella kaunis :o)
        ja toisaaltaan se sihteeri ei ole niin "kaunis" vaikka onkin ulkoisesti kaunis... ompas tämä hankalaa...no, kyllä te ymmärrätte.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      2405
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1114
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      125
      917
    4. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      64
      853
    5. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      55
      839
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      66
      754
    7. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      69
      740
    8. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      96
      738
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      668
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      664
    Aihe