Miehen ja naisen ruuansulatus

Noissa täytyy olla eroa koska miesten vessassa haisee aina pas*a ja naisten ei.

Jollakin eri tavalla sisäelimistön on toimittava.
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

naistenvessoissa, mutta kun viimeksi kävin, niin haju oli ihan yhtä kamala, kuin meille miehille tarkoitetuissa laitoksissakin.

Äänestä

Varmasti on. Syö mies mitä hyvänsä, se pierrettää!

Äänestä
  • "Tosimies pieree"

    Tosijuntti pieree ja puhuu siitä.

    Sivistynyt tekee sitä ainoastaan pytyllä istuessaan, eikä hän pierujuttuja harrasta.

    Sen sijaan pierujutut on tosimiehen mielestä aina hauskoja.

    On monta tapaa paljastaa junttiutensa.

    Pieremisestä keskusteleminen on yksi niistä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


onko eroa kirjoitti:

Noissa täytyy olla eroa koska miesten vessassa haisee aina pas*a ja naisten ei.

Jollakin eri tavalla sisäelimistön on toimittava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu