musta tuntuu

miltä susta tuntuu
4198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mukava olo mulla mutta ikävä kun sinusta tuntuu pahalta.

Äänestä

on...kuis nin pahalta tuntuu

Äänestä

http://homepages.tesco.net/~chris.jrthomas/iff_sunflower.jpg

Tiedän ettei toi auta... rehuhan se vaan ja vielä kuva, mut toivottavasti piristää edes vähän...

Musta tuntuu rauhalliselta vaikka moni asia on päin persettä... Mut en jaksa välittää niistä niin enää kai. =)

Äänestä

mustasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika pahalta kirjoitti:

miltä susta tuntuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu