Bushin suosio ennätysmäisen alhaalla
Uudet Ennätykset
6274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
suosio vielä niin alhaalla ole kun kokoomuksen suosio Suomessa.
Minä haluaisin tietää, että minkälainen on Venäjän presidentin Vladimir Putinin kannatus Venäjällä ? Miten siellä suhtaudutaan Tsetshenian sotaan ?
sanotaan,että Putinin suosio on vain kasvanut kasvamistaan.Tietysti väitetään liiotteluksi,mutta samalla voidaan sanoa,että Bushinkin suosioon on laitettu 10%liikaa. http://formin.finland.fi/public/default.aspx?contentid=91730&nodeid=15154&contentlan=1&culture=fi-FI
Kiitos.
http://members.iimetro.com.au/~hubbca/illuminati2.htm
No, Bushin suosiolla ei ole hänelle itselleen mitään merkitystä sillä hän aivan varmasti tulee väistymään presidentin tehtävistä 18kk kuluttua. Republikaanien seuraava presidenttiehdokas saattaa yrittää pitää etäisyyttä häneen.