Kristiina brask

voiko kristiina braskin levy myydä kultaa onko kristiina tuleva tähti
8505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

multa kysytään, nimittäin sitä pikkuoravaa ei jaksaisi kuunnella.

Äänestä

Uskon, että Kristiinan levy myy kultaa, ellei nyt vielä eka levy, niin jatkossa kyllä.

Minullekin vasta nyt "avautui" tää Kristiinan ääni.
Nyt voin sanoa, että on kyllä tosi upean kuuloista.

Odottakaahan, kun tyttö pääsee tosi toimiin.

Hänellä on vielä opiskelut kesken, joten ei varmaankaan tee keikkoja niin paljon kuin muut ja hyvä niin.

Kristiina on nuori, ei siis mitään kiirettä.


Kyllä minäkin nyt alan uskoa, että Kristiinasta todellakin tulee tähti, kaikki merkit viittaavat siihen.

Äänestä

Mä todellakin ostan Kristiinan levyn hän ja Anna on ihan parhaita!

Äänestä
  • Kristiina ja Anna ovat alusta alkaen olleet suosikkini.

    Äänestä

  • Linkkiä kiitos!

    Äänestä

Hiljaa hyvä tulee....

Äänestä
  • luulisi.

    Äänestä

  • sitä kirjoitti:

    luulisi.

    Kristiina vaan on yliveto.
    Paras kaikista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timi09a kirjoitti:

voiko kristiina braskin levy myydä kultaa onko kristiina tuleva tähti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu