Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko siihen mitään??

voiko siihem mitenkään auttaa ettei orasmi tulisi niin helposti tai että voisi pidätellä tai jotain??
32063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kertoisitko että miltä sinusta tuntuu kun orgasmi on tulollaan ?, koska minä en jostain syystä kykene saamaan? taikka sitten se ei vaan tunnu miltään.

siis vaikka jättäsin koko yöksi vibrat joka koloon ja vaikkapa suuhunkin pari, niin ei vaan mitään, missä vika?

Äänestä

Kumpaakas sukupuolta mahdat olla...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa jos tiiätte kirjoitti:

voiko siihem mitenkään auttaa ettei orasmi tulisi niin helposti tai että voisi pidätellä tai jotain??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu