Tehkää tekin näin amikset

41011
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siin oli fiksu kaveri. Surmas ittensä enneku surmas autolla jonkuu muun...hattua pitää nostaa.

Äänestä

Lupaan ampua heti itteni jos hankit mulle aseen, tehäänkö kaupat?

Äänestä
  • Yhden luodin saat mukaan, jos ammut ohi niin oma moka.

    Äänestä

  • yhteiskunnan pelätti kirjoitti:

    Yhden luodin saat mukaan, jos ammut ohi niin oma moka.

    oli Manne tai Valdemar ja sukunimi ruåtsalainen.
    Lisää samaa vain!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-yhteiskunta säästää- kirjoitti:

http://www.kaleva.fi/plus/juttu664914_page0.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu