Salaista seksiseuraa....

Tavoitteena löytää täysin luotettava Nainen 18-50v... salaiseen seksinvaihtoon. antamiseen ja ottamiseen...:)
Itse 39v heteromies.
51934
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..käsitä,minkä ihmeen takia pitää olla jotain salaista seuraa?Miksei voida erota puolisosta ja tehdä salainen julkiseksi?Mietipäs tätä heteromies..

Äänestä
  • Mut halut mullakin on,vaikka ei toi vehje kovin kummonen ole.

    Äänestä

  • köyhä mä oon.......... kirjoitti:

    Mut halut mullakin on,vaikka ei toi vehje kovin kummonen ole.

    ole 39v vaan 79v jos nyt totta puhutaan.18v kyllä kelpaa,voi olla vaikka miespuolinen.

    Äänestä

Hei siis salaiseen vaihtoon,mihin vaihtoon???

Kalle

Äänestä
  • No, toi ukkeli haluu vaihtaa ällön seksin kumiteräsaappaaseen? Kannattaa!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pirkanmaalta.. kirjoitti:

Tavoitteena löytää täysin luotettava Nainen 18-50v... salaiseen seksinvaihtoon. antamiseen ja ottamiseen...:)
Itse 39v heteromies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu