Bergeron Ässiin, Lankow jatkaa

294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuleekin aika maalikarkelot, kun Bergeron jäälle piäsee. Bergeron on yksi ylivoimaisimmista Suomessa pelanneista ulkomaalaisista! Musil, Kames, Bergeron, siinäpä aika porukkaa!

Äänestä

ÄSSÄT tarvitsee juuri tämän tason pelaajia. Omat juniorit eivät vielä ole aivan valmiita pelaamaan, ja siten täytyy odottaa vielä yksi vuosi. ÄSSILLÄ alkaa olemaan niin nimivahva joukkue, että valmentajat jo nyt pelkäävät ajatella bussimatkoja Karhujen kaupunkiin. Porissa on myös hyve se, että SUHONEN asuu samalla puolen Kokemäenjokea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Freak kirjoitti:

http://www.jatkoaika.com/smliiga.php?sivu=uutiset&id=2068

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu