KLUBIT!!!???

Hei,

Missä päin hesaa (tai sen lähistöltä) voi löytää hyviä klubeja nuorille?
Tiedän jo Glorian, Nosturin ja Tavistan......
muttä mitä muuta ois...????

Olen 16 vuotta : )
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nosturissa on välil aika paljon näit reivi bileit ja sit tuol hämeenlinnassa on kanssa välillä puuhaa :D ja säpinää mut kyl mä nosturia suosittlen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Party_gurl kirjoitti:

Hei,

Missä päin hesaa (tai sen lähistöltä) voi löytää hyviä klubeja nuorille?
Tiedän jo Glorian, Nosturin ja Tavistan......
muttä mitä muuta ois...????

Olen 16 vuotta : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu