Kellään ideoita varmaksi?
Vieremä
10
1035
Vastaukset
- esim.
Auraus mitään, vaikka kaksi takamatkaa on rasitteena?
- mut
katotaan ny rosentit ensin
- Kenderblender
Oli viimeksi loistava (tuli jopa 19,9), mutta ei voinut Salamalle mitään. Varma menijä on kuitenkin kyseessä. Edessä on muutama ihan kelpo koni, jotka voivat haastaa juoksunkulun mennessä vaikeaksi.
laitan varmaks eka lähdön 4 Miracle Star.. parantaa startin saatua ja prossat puoltaa..
eilinen nelkku kiinni joten tänään myös ainakin yritys kova.
Kiikun Ihaa en laita edes lapulle..
laukkaa tai voittaa, luulen ensimmäistä vaihtoehtoa!vihjeen kirjoitti:
IS Veikkaajasta?
http://ravit.iltasanomat.fi/vihjeet_v4/lukenut vielä isravien vihjeitä..
nyt kylläkin prossat nousee kun idea on niilläkin varmana..
vielä jos urheilukanavan pellet laittaa sen systeemiin niin siihen meni sekin juttu..
niemistö saa ihmiset pelamaan ihan mitä tahansa hevosta.. ei kannata ottaa sitä liian tosissaan- tänään.
Westi84 kirjoitti:
lukenut vielä isravien vihjeitä..
nyt kylläkin prossat nousee kun idea on niilläkin varmana..
vielä jos urheilukanavan pellet laittaa sen systeemiin niin siihen meni sekin juttu..
niemistö saa ihmiset pelamaan ihan mitä tahansa hevosta.. ei kannata ottaa sitä liian tosissaanutv:ltä vihjettä
oli annettu jo sunnuntain vihje tekstitv:lle - Anonyymi
Westi84 kirjoitti:
niin
Omalaatuisiasiko menetelmiäsikö lisäsitkö myös kallionsydeämmellekkö ja oikeikiorjoitukselliaanista perintekästä kotiketsuppiako matkamurkinoihisi tiukempia juhanuksia varten DDD.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Omalaatuisiasiko menetelmiäsikö lisäsitkö myös kallionsydeämmellekkö ja oikeikiorjoitukselliaanista perintekästä kotiketsuppiako matkamurkinoihisi tiukempia juhanuksia varten DDD.
Huom perinteikästä, eikä perintekästä. Ihmiset alkaa olla jo senverran jännityksissään ettei oikeinkirjoituskaan tahdo ensi tekemältä onnistua. Oliko muutakin kausaalista asiaa yliluonteisesti ?.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss642938- 2002931
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232202- 701740
- 1461526
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1881470Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1121418Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1571412- 901324
Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2311246